KÖTÉSZETI VÁGÓ (Gödöllő) – Prime Rate

KÖTÉSZETI VÁGÓ (Gödöllő)

Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag!

Munkaköri feladatok

  • kötészeti vágógépek beállítása és használata (Perfecta 115 TS és TVC, Perfecta SDY TS 3 késes)
  • az elkészülő termékek megfelelőségének ellenőrzése,
  • a kötészeti berendezések és eszközök tisztítása és állagának megóvása;

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek;
  • Két műszakos munkarend vállalása;
  • Fizikai terhelhetőség;

Előnyt jelent

  • Azonos munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Más kötészeti gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk

  • stabil munkahely és versenyképes jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz);
  • kiváló munkakörülmények;
  • modern géppark;
  • Gödöllő városközpontból saját buszjárat a műszakoknak megfelelően (műszakok 6:00-14:30, 13:30-22:00)

ELKÜLDÖM A JELENTKEZÉSEM

Kérjük add meg a neved
Kérjük add meg a telefonszámodat
Kérjük add meg az e-mail címed. Amennyiben nem rendelkezel saját e-mail címmel, add meg egy olyan közeli hozzátartozód e-mail címét, aki segít neked a kapcsolattartásban.
A fenti mezőbe kérjük csak számokat írj
Kérjük csatold aktuális önéletrajzodat a jelentkezésedhez. A feltöltéshez *.doc; *.docx; és *.pdf kiterjesztésű fájlokat használhatsz.
Ide írhatod azokat a megjegyzéseidet, amiket fontosnak tartasz megosztani velünk.

NYILATKOZATOK