RAKTÁROS-TARGONCAVEZETŐ (Budapest) – Prime Rate

RAKTÁROS-TARGONCAVEZETŐ (Budapest)

Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag!

Munkaköri feladatok

  • A beérkező áruk mennyiségi átvétele/ellenőrzése, berakodása, bevételezése
  • Árukiadás és a termelés kiszolgálása
  • Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
  • Anyagmozgások rögzítése az vállalatirányítási rendszerben
  • A készlet nyilvántartása, megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése
  • Leltárban való aktív részvétel
  • Raktári tisztaság és rend fenntartása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Munkaterületekre vonatkozó munka- és tűzvédelmi követelmények betartása, betartatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Érvényes targoncavezetői engedély(ek): Gyalogkíséretű targonca (3312); Vezetőüléses targonca (3324); Vezetőállásos targonca (3313); Targoncavezető (3105)
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Két műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerben és RF eszköz használatában jártasság előnyt jelent
  • Nyomdaipari vagy csomagolóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz + támogatás);
  • betanulási lehetőséget és támogatást
  • klimatizált munkakörnyezetet
  • tanulási és fejlődési lehetőséget
  • csapatépítő és közösségi programokat

ELKÜLDÖM A JELENTKEZÉSEM

Kérjük add meg a neved
Kérjük add meg a telefonszámodat
Kérjük add meg az e-mail címed. Amennyiben nem rendelkezel saját e-mail címmel, add meg egy olyan közeli hozzátartozód e-mail címét, aki segít neked a kapcsolattartásban.
A fenti mezőbe kérjük csak számokat írj
Kérjük csatold aktuális önéletrajzodat a jelentkezésedhez. A feltöltéshez *.doc; *.docx; és *.pdf kiterjesztésű fájlokat használhatsz.
Ide írhatod azokat a megjegyzéseidet, amiket fontosnak tartasz megosztani velünk.

NYILATKOZATOK