Általános jelentkezés

Funkcionális terület: Gazdálkodás Informatika Kereskedelem Logisztika Marketing Minőségbiztosítás Termelés
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út Gödöllő (Ipari Park)

Az általános jelentkezéssel azoknak szeretnénk segíteni, akik a jelenleg nyitott pozícióink között nem találtak a szakmai előéletüknek vagy tapasztalatuknak megfelelőt, de szeretnének a Prime Rate csapatába kerülni. Ebben az esetben is bekerül a jelentkezésed a jelölt adatbázisunkba, és az egyes pozíciók megnyitása előtt értesítünk, ha úgy látjuk, hogy a megnyitásra váró pozíció érdekes lehet a számodra.

Amit kínálunk

  • stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban;
  • folyamatos technológiai frissítést, géppark modernizálást, hogy a munkavégzésed is ilyen korszerű és hatékony legyen;
  • olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a hibamentes munkavégzésed is szerepet játszik;
  • teljes értékű főállású munkaviszonyt;
  • tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen;
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod;
  • ha igényled, akkor mi megtámogatjuk az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni;
  • jogosultság szerint hozzájárulunk a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó;
  • nem kell gyalogolnod Gödöllőn, saját helyi buszjáratunkkal szállítunk az Ipari Parkba és vissza a gödöllői tömegközlekedési állomásoktól;

Amit (általában) kérünk a jelentkezésedhez

  • Szakirányú végzettség (szinte minden pozíciónk esetében)
  • Az adott munkakörrel azonos vagy annak megfeleltethető 2-3 éves tapasztalat
  • A fizikai munkakörök esetében a két/három műszakos munkarend vállalása és alapszintű számítógép-kezelési ismeret
  • A szellemi munkakörök esetén magabiztos számítástechnikai ismeretek

Amit előnynek tekintünk

  • Gyakorlatilag minden pozíciónál van ilyen, az általános jelentkezés esetében nekünk az segít, ha megemlíted a saját előnyeidet 🙂

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Kérjük minden adatot tölts ki!
A bruttó bérigényedet csak számokkal (más karakterek használata nélkül) írd be!

Maximum fájl méret: 8 MB. Engedélyezett fájl kiterjesztések: .pdf, .doc, .docx