Beszerző (Budapest)

Funkcionális terület: Logisztika
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út

Keressük új beszerző munkatársunkat budapesti csapatunkba.Csatlakozz hozzánk, légy része egy olyan csapatnak, ahol a szakmai tudás és a tapasztalat értéket teremt! Biztosítjuk a betanulás folyamatát, a vezetői támogatást és a visszajelzéseinket, hogy a lehető legjobbat hozhasd ki magadból! Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásainknak, és készen állsz a kihívásokra, jelentkezz és csatlakozz hozzánk, légy része egy olyan csapatnak, ahol a szakmai tudás és a tapasztalat értéket teremt!

Feladatok, amikkel napi szinten foglalkozni fogsz:

  • Nyomdai alapanyagok és segédanyagok megrendelése, melyek nélkülözhetetlenek az munkánkhoz.
  • Szolgáltatások beszerzése, mellyel biztosítod, hogy cégünk mindig a legjobb partnerekkel dolgozzon.
  • Rendelések rögzítése integrált vállalatirányítási rendszerben, mely a precíz adminisztráció alapja.
  • Reklamációk kezelése a minőség garantálása és a problémák hatékony megoldása érdekében.
  • Tenderekben való aktív részvétel, hogy a legjobb ajánlat a miénk legyen.
  • Kimutatások, statisztikák készítése, hogy adatainkkal támogassuk a cég fejlődését.
  • Rendezvényszervezés, mert nálunk a munka után sem feledkezünk meg a kellemes időtöltésről.

Elvárások, amivel rendelkezned kell:

  • Végzettség: Minimum középfokú.
  • Tapasztalat: Legalább 2 év beszerzési területen.
  • Egyéb ismeret: MS Office programcsomag, különösen Excel és Word haladó szinten kezelése, valamint integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Nyelvtudás: Angol vagy német közép szintű nyelvtudás, ami lehetővé teszi a nemzetközi kommunikációt.

Előnyt jelent:

  • Gyártói tapasztalat: Korábbi beszerzői szerepkör egy gyártó cégnél.
  • Nyomdai tapasztalat: Ismeretek és tapasztalat a nyomdaipar területén.
  • Logisztikai végzettség: További szakmai tudás, ami hozzájárul a hatékony munkavégzéshez.

Amit mi kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munka, biztos munkahely egy jól prosperáló cégnél.
  • Versenyképes fizetés, mert értékeljük a munkádat.
  • Fiatal, dinamikus csapat, ahol mindenki számít.
  • Professzionális környezet, ahol biztosított a szakmai fejlődésed egy tapasztalt és elkötelezett csapatban.
  • Munkavégzés rugalmassága: Homeoffice lehetőség a munka és magánélet egyensúlyáért.
  • Laptop, mobil telefon a hatékony munkavégzéshez.
  • Akár azonnali munkakezdés.

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Erre a pozícióra már nem fogadunk jelentkezéseket.