Fuvarszervező (Gödöllő)

Expired on: dec 31, 2022
Funkcionális terület: Logisztika
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Gödöllő (Ipari Park)
Munkarend: Egy műszakos

A fuvarszervező munkájának fókuszában a félkész- és készáru mozgásának tervezése és szervezése áll. A rendelkezésre álló szoftveres támogatással napi szinten biztosítja a telephelyek közötti, illetve az alvállalkozói árumozgatást, a gépkocsivezetők napi tevékenységének koordinálását. Belföldi és külföldi fuvarokat egyaránt szervez, koordinálja a csomagküldő szolgáltatók és speditőr partnerek közreműködését. A telephely fuvarozási statisztikáit folyamatosan elemzi és időszaki riportokat készít, javaslatokat tesz a szükséges módosításokra.

beszerző

Amit kínálunk

  • stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban;
  • folyamatos technológiai frissítést, géppark modernizálást, hogy a munkavégzésed is ilyen korszerű és hatékony legyen;
  • olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a hibamentes munkavégzésed is szerepet játszik;
  • teljes értékű főállású munkaviszonyt;
  • tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen;
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod;
  • ha igényled, akkor mi megtámogatjuk az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni;
  • hozzájárulunk a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó;
  • a hangulat, és a csapat kiemelkedő, élmény bejárni dolgozni hozzánk!

Amik a feladataid lesznek

  • Belföldi fuvarszervezés saját 3,5 tonnás furgonokkal elsődlegesen, valamint bejáratott alvállalkozókkal (megrendelőkhöz, alvállalkozókhoz, másik telephelyre történő kiszállítások szervezése)
  • Nagy autós belföldi fuvarok szervezése (bejáratott alvállalkozókkal)
  • Export fuvarok szervezése (csomagküldő cégekkel való árufeladás [pl. Fedex, DHL, GLS]; bejáratott speditőr cégekkel kis- és nagyautós fuvarok szervezése;
  • Fuvarstatisztikák rögzítése és időszaki riportok készítése, hatékonyságvizsgálat és javaslatok generálása;
  • Gépkocsivezetők irányítása, megbeszélések lebonyolítása
  • QAD program ismerete, elsajátítása (a betanulásodat biztosítjuk!)
  • Nyomdai alapismeretek elsajátítása (a betanulásodat ebben is segíteni fogjuk!)

Amit kérünk a jelentkezésedhez

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Szállítmányozás területén szerzett min. 1-3 éves tapasztalat.
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete.
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett felhasználói jártasság.

Amit előnynek tekintünk

  • Nyomdaipari tapasztalat.
  • Logisztika más területén szerzett tapasztalat.
  • ,,B” kategóriás jogosítvány.
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás írásban és szóban.

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Sajnáljuk, ennek a pozíciónak a jelentkezési határideje lejárt.