Kalkulátor (Budapest)

Funkcionális terület: Termelés
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út

A kalkulátor támogatja a kereskedelmi területet a beérkező ajánlatkérések gyors feldolgozásában,  segít megtalálni a vevői igényeknek legmegfelelőbb gyártási eljárást és árkalkulációt készít. Közvetlen, napi kapcsolatban áll a kereskedőkkel és a társterületekkel (grafika, termelésirányítás, gyártás-előkészítés, beszerzés) valamint az alvállalkozók munkatársaival.

kalkulátor budapest

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely és versenyképes jövedelemcsomag
  • Tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő színvonalú, modern munkakörnyezet, korszerű géppark és technológia
  • Heti 2 nap home office lehetőség a betanulási időszakot követően
  • Tervezett és támogatott betanulási program, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen
  • Ha igényled, akkor mi megtámogatjuk az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni
  • Hozzájárulunk a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó

Amik a feladataid lesznek

  • Kalkulációs kérések fogadása, azok előkészítése, esetleges alternatívák kidolgozása;
  • Műszaki és egyéb paraméterek tisztázása;
  • Szoros együttműködés a társterületekkel szakmai és technológiai lehetőségek tekintetében.

Amit kérünk a jelentkezésedhez

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Legalább 2 éves tapasztalat nyomdai kalkulátor munkakörben
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pozitív, együttműködő személyiség, problémamegoldó attitűd
  • Lelkiismeretes, pontos munkavégzés

Amit előnynek tekintünk

  • Nyomdaipari végzettség és/vagy tapasztalat
  • Nyomdaipari digit és/vagy ofszet termelésben szerzett tapasztalat
  • Scroll és/vagy QAD informatikai rendszerek ismerete

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Erre a pozícióra már nem fogadunk jelentkezéseket.