KOLBUS ragasztókötő gép kezelésében jártas könyvkötő szakmunkás vagy betanított munkás

Funkcionális terület: Termelés
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: STANCTECHNIK Kft. (IV.) Baros utca 11.
Munkarend: Két műszakos (de/du)

KOLBUS ragasztókötő gépek szakértőjét keressük!

A Stanctechnik Kötészeti Kft. Magyarországon meghatározó szerepet tölt be a könyvgyártásban. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amelynek alappilére a minőség és a megbízhatóság, ahol folyamatosan dolgozunk azon, hogy minél újabb és hatékonyabb megoldásokat kínáljunk megrendelőink számára.

Kötészeti gépkezelő (Stanctechnik)

Most lehetőséged van csatlakozni hozzánk, ha:

  • Rendelkezel legalább 5 éves tapasztalattal könyvkötő gépek kezelésében.
  • Precíz és megbízható vagy munkád során.
  • Középfokú szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettséged van.
  • Fizikailag terhelhető vagy.
  • Készen állsz a két műszakos munkarend vállalására.
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretekkel rendelkezel.

Feladataid közé tartozik:

  • Kötészeti gépek beállítása és hatékony használata.
  • Az elkészült termékek minőségének szigorú ellenőrzése.
  • A kötészeti berendezések és eszközök rendszeres tisztítása és karbantartása.

Miért érdemes minket választanod?

  • Stabil és pénzügyi erőt biztosító munkáltatói hátteret kínálunk, így sosem kell aggódnod a fizetésed miatt.
  • Folyamatos technológiai fejlesztések és géppark modernizáció, ami lehetővé teszi a hatékony és korszerű munkavégzést.
  • Teljes értékű főállású munkaviszony, amely biztonságot nyújt számodra és családod számára.
  • Egészséges és biztonságos munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol csak a munkádra kell összpontosítanod.
  • Támogatjuk munkába járásodat.
  • Családias, barátságos légkörben dolgozunk, ahol minden munkatársunk számít és együtt dolgozunk a közös sikerért.

Ha szeretnél csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol az innováció és a minőség irányítja a mindennapokat, és ahol az erőfeszítéseid valóban számítanak, akkor ne habozz, csatlakozz a Stanctechnik Kötészeti Kft.-hez!

Jelentkezésedet és önéletrajzodat a jookati@stanckoteszet.eu címen várjuk.

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Sajnáljuk, ennek a pozíciónak a jelentkezési határideje lejárt.