Kötészeti gépkezelő (Stanctechnik)

Expired on: dec 31, 2022
Funkcionális terület: Termelés
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: STANCTECHNIK Kft. (IV.) Baros utca 11.
Munkarend: Két műszakos (de/du)

Kötészeti gépkezelő munkatársakat keresünk a Stanctechnik Kötészeti Kft. csapatába! Olyan jelentkezőket várunk, akik könyvkikészítő-gépsor üzemeltetésben illetve ragasztókötő-gépsor üzemeltetésében rendelkeznek tapasztalattal! A munkavégzés jelenleg egy, később két műszakos munkarendben zajlik Budapesten a 4. kerületben!

Amit kínálunk

  • stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban;
  • folyamatos technológiai frissítést, géppark modernizálást, hogy a munkavégzésed is ilyen korszerű és hatékony legyen;
  • teljes értékű főállású munkaviszonyt;
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod;
  • hozzájárulunk a munkába járásodhoz.

Amit kérünk a jelentkezésedhez

  • középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskolai)
  • alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek;
  • fizikai terhelhetőség;
  • a két műszakos munkarend vállalása;

Amit előnynek tekintünk

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat.

A feladataid

KÖNYVKIKÉSZÍTŐ-GÉPSOR KEZELŐ

  • kötészeti gépek beállítása és használata: előzékfelrakó-, sapkázó; vágó-, beakasztó;
  • az elkészülő termékek megfelelőségének szúrópróba szerű ellenőrzése;
  • a kötészeti berendezések és eszközök tisztítása és állagának megóvása.

RAGASZTÓKÖTŐ-GÉPSOR KEZELŐ

  • kötészeti gépek beállítása és használata: összehordó, vágó-, ragasztókötő;

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Sajnáljuk, ennek a pozíciónak a jelentkezési határideje lejárt.