Kötészeti vágó (Budapest)

Expired on: febr 28, 2023
Funkcionális terület: Termelés
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út
Munkarend: Két műszakos (de/du)

A kötészeti vágók a digitális üzem alapanyag előkészítésében és a késztermékek vágási feladatainak ellátásában vesznek részt. Várjuk jelentkezésed, ha a felsorolt gépek üzemeltetésében tapasztalattal rendelkezel!

koteszeti-vago-budapest

Amit kínálunk

  • stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban;
  • folyamatos technológiai frissítést, géppark modernizálást, hogy a munkavégzésed is ilyen korszerű és hatékony legyen;
  • olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a hibamentes munkavégzésed is szerepet játszik;
  • teljes értékű főállású munkaviszonyt;
  • tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen;
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod;
  • ha igényled, akkor mi megtámogatjuk az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni;
  • jogosultság szerint hozzájárulunk a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó;

Amit kérünk a jelentkezésedhez

  • Középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskolai)
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek;
  • Fizikai terhelhetőség;
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit előnynek tekintünk

  • Azonos munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Más kötészeti gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amik a feladataid lesznek

  • kötészeti vágógépek beállítása és használata (Perfecta 115 TS és TVC, Perfecta SDY TS 3 késes)
  • az elkészülő termékek megfelelőségének ellenőrzése,
  • a kötészeti berendezések és eszközök tisztítása és állagának megóvása;

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Sajnáljuk, ennek a pozíciónak a jelentkezési határideje lejárt.