Minőségellenőr

Expired on: dec 31, 2022
Funkcionális terület: Minőségbiztosítás
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út
Munkarend: Két műszakos (de/du)

Nyomdai minőségellenőr munkatársaink gondoskodnak az előállított termékek megfelelőségének ellenőrzéséről, a megrendelői igények maradéktalan biztosításáról. A számunkra ideális jelölt képes a pörgés mellett az alaposság és a figyelem fenntartására, a megoldások kialakításán töri a fejét és ez áthatja a munkavégzését. A munkája jellegéből fakadóan képes és akar csapatban dolgozni, tárosztályokkal együttműködni, szabálykövető, elkötelezett a minőség iránt. Magabiztos számítástechnikai tudása tovább fejleszthető új programok megtanulásával.

minosegellenor

Amit kínálunk

  • egy stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban;
  • folyamatos technológiai frissítést, géppark modernizálást, hogy a munkavégzésed is ilyen korszerű és hatékony legyen;
  • olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a hibamentes munkavégzésed is szerepet játszik;
  • teljes értékű főállású munkaviszonyt;
  • tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen;
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod;
  • ha igényled, akkor mi megtámogatjuk az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni;
  • hozzájárulunk a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó;

Amik a feladataid lesznek

  • a gyártott nyomdai termékek dokumentált gyártásközi és végellenőrzése;
  • a feltárt eltérések rögzítése, és a szükséges javító intézkedések elindítása;
  • a kiemelt munkák hangsúlyos ellenőrzése;
  • minőségfejlesztési javaslatok megfogalmazása, továbbítása felettese részére;
  • a társosztályok igény szerinti támogatása;

Amit kérünk a jelentkezésedhez

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum 1 év nyomdai/papíripari gyártásban vagy egyéb minőségellenőri területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, elektronikus levelezés, vállalatirányítási rendszerekben szerzett felhasználói ismeret (pl Scroll, SAP…)
  • két műszakos munkarend (6:00-14:30 ; 13:30-22:00)

Amit előnynek tekintünk

  • Gyakorlati tapasztalat nyomdaipari ellenőri munkakörben (pl. nyomdaipari korrektor/revizor/minőségellenőr).
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek üzemeltetésében szerzett felhasználói tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Sajnáljuk, ennek a pozíciónak a jelentkezési határideje lejárt.