DTP operátor

Funkcionális terület: Termelés
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út

A DTP operátor feladata, hogy a megrendelő által küldött állományon valamennyi kontroll feladatot elvégezze, kiszűrje a hibákat, adott esetben javítsa azokat, majd gyártásba küldje a kilövés végrehajtásával. Elvégzi a folyamatok dokumentálását, ellenőrzi a gyártási dokumentáció adatainak megfelelőségét. Probléma esetén beavatkozik és tájékoztatja a társterületeket, együttműködik a kereskedelmi és a termelési területekkel, szükség esetén szakmai segítséget nyújt nekik. A munkák zökkenőmentes elindítása érdekében kiemelten fontos az előkészítésen belüli együttműködése és kommunikációja a területekkel (GYEK/ütemezés/kalkuláció).

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely és versenyképes jövedelemcsomag
  • Tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő színvonalú, modern munkakörnyezet, korszerű géppark és technológia
  • Heti 2 nap home office lehetőség a betanulási időszakot követően
  • Tervezett és támogatott betanulási program

Amit kérünk ajelentkezésedhez

Végzettség

  • Középfokú végzettség

Szakmai tapasztalat

  • Minimum 3 év azonos területen szerzett tapasztalat
  • Adobe programok magas szintű ismerete
  • Nyomdaipari technológiai ismeretek

Személyes kompetenciák

  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Határidők tartása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Erős együttműködési képesség másokkal
  • Önálló és önszervező munkavégzés képessége
  • Tudatosság, felelősségvállalás
  • Proaktivitás és kezdeményezés
  • Stressztűrés és terhelhetőség
  • Ügyfélcentrikusság, segítőkészség
  • Gyors reagálás
  • Rugalmasság
  • Kifejezett igény a személyes fejlődésre
  • Nyitottság új ismeretek, működési módszerek elsajátítására

Amit előnynek tekintünk

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • ESKO szoftver ismerete

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Kérjük minden adatot tölts ki!
A bruttó bérigényedet csak számokkal (más karakterek használata nélkül) írd be!

Maximum fájl méret: 8 MB. Engedélyezett fájl kiterjesztések: .pdf, .doc, .docx