Raktáros/gépjárművezető (Budapest)

Funkcionális terület: Logisztika
Munkakör típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest (IV.) Megyeri út
Munkarend: Két műszakos (de/du)

A Prime Rate Kft. Magyarország legnagyobb és legmodernebb íves digitális nyomdája. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amely élen jár az ügyféligények kiszolgálásában a vizuális megvalósítás területén, ahol komplex megoldásokban gondolkodunk, ahol a szakmaiság és a kreativitás harmonikusan illeszkednek egymáshoz. Kínálatunkban a vállalati nyomdatermékek mellett különleges kivitelű és díjazott termékpalettával tesszük sikeresebbé megrendelőinket.

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti alapbért + műszakpótlékot + bónuszt
  • két műszakos munkarendet (8:00-16:30, 10:00-18:30)
  • munkába járási támogatást
  • céges autó használatát munkába járáshoz
  • mobil telefont
  • stabil munkahelyet hosszú évekre
  • betanulási lehetőséget és támogatást
  • klimatizált munkakörnyezetet
  • tanulási és fejlődési lehetőséget
  • csapatépítő és közösségi programokat

Amit kérünk a jelentkezésedhez

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Érvényes targoncavezetői engedély(ek): Gyalogkíséretű targonca (3312); Vezetőüléses targonca (3324); Vezetőállásos targonca (3313); Targoncavezető (3105)
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Azonos munkakörben szerzett legalább 2 éves gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek
  • Felhasználói szintű magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Vállalatirányítási rendszerben és RF eszköz használatában jártasság előnyt jelent

Amit előnynek tekintünk

  • Nyomdaipari vagy csomagolóipari tapasztalat

Amik a feladataid lesznek

  • A beérkező áruk mennyiségi átvétele/ellenőrzése, berakodása, bevételezése
  • Árukiadás és a termelés kiszolgálása
  • Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
  • Anyagmozgások rögzítése az vállalatirányítási rendszerben
  • A készlet nyilvántartása, megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése
  • Leltárban való aktív részvétel
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Késztermékek kiszállítása az ügyfeleinknek Budapest és környékén 3,5 tonna alatti furgonnal (B kategóriás jogosítvánnyal vezethető)

A jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az 5 ajánlás álláskeresőknek! című bejegyzést, hogy javíthass az esélyeiden! Többet is megtudhatsz rólunk, ha megnézed a Prime Rate weboldalát, elolvasod a cégtörténetet bemutató cikkünket, vagy a videókkal gazdagon feltöltött Youtube csatornánkon is körülnézel!

Erre a pozícióra már nem fogadunk jelentkezéseket.