GYÁRTMÁNYGAZDA – ofszet (Gödöllő) – Prime Rate

GYÁRTMÁNYGAZDA – ofszet (Gödöllő)

A munkakör célja

A gyártmánygazda a gyártási folyamat során végig követi, szakmai szempontok alapján ellenőrzi a terméket. Probléma esetén beavatkozik és tájékoztatja a társterületeket, együttműködik a kereskedelmi és a termelési területekkel, szükség esetén szakmai segítséget nyújt nekik. A munkák zökkenőmentes elindítása érdekében kiemelten fontos az előkészítésen belüli együttműködése és kommunikációja a területekkel (grafika/ütemezés/gyártás), ezért a munkafeladatok meghatározásában és leírásában koordinálja az együttműködéseket

Munkaköri feladatok

  • kapcsolattartás a kereskedelmi munkatársakkal;
  • a megrendelések gyártásának előkészítése szakmai szempontból;
  • a gyártás megtervezése, az üzemegységek felé pontos gyártási utasítás készítése
  • a termelési folyamat teljes nyomon követése;
  • az alvállalkozói megrendelések koordinálása, a kapcsolattartás biztosítása;
  • szükség esetén szakszerű beavatkozás.

Elvárások

Végzettség

  • minimum középfokú nyomdaipari végzettség (a felsőfokú végzettség előnyt jelent)

Szakmai tapasztalat

  • Minimum 3 év nyomdai gyártáselőkészítői (vagy ezzel azonos területen szerzett) tapasztalat
  • Alapvető nyomdaipari jártasság
  • Ofszet nyomdai technológiai ismeretek

Nyelvismeret

A munkakör nem igényel nyelvismeretet.

Számítógépes ismeretek

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, hangsúlyosan Microsoft Excel)
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

ELKÜLDÖM A JELENTKEZÉSEM

Ezen az űrlapon keresztül néhány kérdésre válaszolva jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciónkra. Jelentkezésedet munkatársaink feldolgozzák és hamarosan felkeresnek.
Kérjük válaszd ki a listából azt a pozíciót, amelyre a jelentkezésedet szeretnéd elküldeni!
Kérjük add meg a neved
Kérjük add meg a telefonszámodat
Kérjük add meg az e-mail címed. Amennyiben nem rendelkezel saját e-mail címmel, add meg egy olyan közeli hozzátartozód e-mail címét, aki segít neked a kapcsolattartásban.
A fenti mezőbe kérjük csak számokat írj
Click or drag a file to this area to upload.
Kérjük csatold aktuális önéletrajzodat a jelentkezésedhez. A feltöltéshez *.doc; *.docx; és *.pdf kiterjesztésű fájlokat használhatsz.
Ide írhatod azokat a megjegyzéseidet, amiket fontosnak tartasz megosztani velünk.

NYILATKOZATOK

Kattints a szövegre az elfogadáshoz!