RAKTÁROS, TARGONCAVEZETŐ (Jászfényszaru) – Prime Rate

RAKTÁROS, TARGONCAVEZETŐ (Jászfényszaru)

Munkaköri feladatok

  • A beérkező áruk mennyiségi átvétele/ellenőrzése, berakodása, bevételezése
  • Áruk kiadás és termelés kiszolgálás
  • Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
  • Anyagmozgások rögzítése az vállalatirányítási rendszerben
  • A készlet nyilvántartása, megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése
  • Leltárban való aktív részvétel
  • Raktári tisztaság és rend fenntartása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Munkaterületekre vonatkozó munka-és tűzvédelmi követelmények betartása, betartatása

Elvárások

Végzettség

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • B kategóriás jogosítvány + saját gépkocsi

Szakmai tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat raktározás területén

Számítógépes ismeretek

  • Alap szintű felhasználói számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Vállalatirányítási rendszerben és RF eszköz használatában jártasság előnyt jelent

Amit biztosítunk

  • stabil munkahely és versenyképes jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz);
  • kiváló munkakörülmények;
  • modern géppark;

ELKÜLDÖM A JELENTKEZÉSEM

Kérjük add meg a neved
Kérjük add meg a telefonszámodat
Kérjük add meg az e-mail címed. Amennyiben nem rendelkezel saját e-mail címmel, add meg egy olyan közeli hozzátartozód e-mail címét, aki segít neked a kapcsolattartásban.
A fenti mezőbe kérjük csak számokat írj
Click or drag a file to this area to upload.
Kérjük csatold aktuális önéletrajzodat a jelentkezésedhez. A feltöltéshez *.doc; *.docx; és *.pdf kiterjesztésű fájlokat használhatsz.
Ide írhatod azokat a megjegyzéseidet, amiket fontosnak tartasz megosztani velünk.

NYILATKOZATOK