TERMELÉS-ÜTEMEZŐ (Budapest) – Prime Rate

TERMELÉS-ÜTEMEZŐ (Budapest)

Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag!

Munkaköri feladatok

  • Összeállítja az optimális gyártási programot, figyelembe véve a gyártás technológiai sajátosságait és a rendelkezésre álló erőforrásokat.
  • Átfogó termelési ütemezést készít az OnPLAN szoftverrel, és koordinálja a gyártási feladatokat.
  • Felel a termelési ütemterv elkészítéséért és annak folyamatos karbantartásáért.
  • Monitorozza a technológiai átfutási időket és javaslatokat készít a kapacitások optimalizálására.
  • Támogatja a termelésirányítás munkáját a kapacitásigények, a gép- és emberierőforrás ellátottsági igények előrejelzésével.
  • Paraméterezi és karbantartja az OnPLAN törzsadatait.
  • Kezeli a váratlan helyzetekből adódó ütemezési feladatokat (géphibák, rövid átfutású munkák, alapanyag-ellátottság problémák, stb.)

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • termelés-ütemezői munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • kapacitástervező vagy ütemező szoftverek használatában szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • vállaltirányítási rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete
  • két műszakos munkarend: 7:00-15:30 és 10:30:19:00

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • nyomdai gyártáselőkészítésben és/vagy gyártástervezésben vagy ütemezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • nyomdaipari végzettség és/vagy tapasztalat
  • digitális nyomdaipari termelésben szerzett tapasztalat
  • Scroll és/vagy QAD informatikai rendszerek ismerete
  • ellátásilánc-menedzsmentben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvtudás

ELKÜLDÖM A JELENTKEZÉSEM

TERMELÉS-ÜTEMEZŐ (Budapest) (ID #1413)
Ezen az űrlapon keresztül néhány kérdésre válaszolva jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciónkra. Jelentkezésedet munkatársaink feldolgozzák és hamarosan felkeresnek.
Kérjük add meg a neved
Kérjük add meg a telefonszámodat
Kérjük add meg az e-mail címed. Amennyiben nem rendelkezel saját e-mail címmel, add meg egy olyan közeli hozzátartozód e-mail címét, aki segít neked a kapcsolattartásban.
A fenti mezőbe kérjük csak számokat írj
Click or drag a file to this area to upload.
Kérjük csatold aktuális önéletrajzodat a jelentkezésedhez. A feltöltéshez *.doc; *.docx; és *.pdf kiterjesztésű fájlokat használhatsz.
Ide írhatod azokat a megjegyzéseidet, amiket fontosnak tartasz megosztani velünk.

NYILATKOZATOK