TERMELÉSI ANYAGMOZGATÓ (Budapest) – Prime Rate

TERMELÉSI ANYAGMOZGATÓ (Budapest)

Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag!

Munkaköri feladatok

  • Termelési gépek (nyomógépek, kötészeti gépek) kiszolgálása alapanyaggal
  • Termelési anyagmozgatás biztosítása (félkész és készáru mozgatás)
  • Késztermékek csomagolása, előkészítése

Elvárások

  • Középfokú (szakmunkásképző vagy szakközépiskolai) végzettség
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek
  • A munkakör ellátásához szükséges fizikai terhelhetőség
  • A két műszakos munkarend vállalása (6:00-14:30; 13:30-22:00)

Előnyt jelent

  • Nyomdai termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz + támogatás);
  • Betanulási lehetőséget és támogatást
  • Kiváló munkakörülmények és környezet;
  • Két műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)
  • Tanulási lehetőség (gépbeállító)

ELKÜLDÖM A JELENTKEZÉSEM

TERMELÉSI ANYAGMOZGATÓ (Budapest) (ID #1370)
Kérjük add meg a neved
Kérjük add meg a telefonszámodat
Kérjük add meg az e-mail címed. Amennyiben nem rendelkezel saját e-mail címmel, add meg egy olyan közeli hozzátartozód e-mail címét, aki segít neked a kapcsolattartásban.
A fenti mezőbe kérjük csak számokat írj
Click or drag a file to this area to upload.
Kérjük csatold aktuális önéletrajzodat a jelentkezésedhez. A feltöltéshez *.doc; *.docx; és *.pdf kiterjesztésű fájlokat használhatsz.
Ide írhatod azokat a megjegyzéseidet, amiket fontosnak tartasz megosztani velünk.

NYILATKOZATOK